Для вступників відкрито можливість підтвердження вибору місця навчання за допомогою Дія.Підпис
03 серпня 2023
Відсьогодні, 3 серпня 2023 року, підтвердити вибір місця навчання в електронному кабінеті вступника можна за допомогою Дія.Підпис.

Для цього треба зробити 5 простих кроків:
1. У модулі "Подані заяви на вступ" виділити позначкою необхідну заяву та в меню "Активні дії" натиснути "Підтвердити вибір місця здобуття освіти". Важливо: заява повинна мати статус "Рекомендовано".
2. Підтвердити попередження про обов’язковість подання військовозобов’язаними громадянами України військово-облікового документа (позначка встановлюється усіма вступниками, незалежно від статі).
3. Вибрати пункт "Накласти кваліфікований електронний підпис" та натиснути кнопку "Накласти КЕП".
4. У вікні, що з’явиться, обрати "Дія.Підпис" та зчитати в застосунку "Дія" QR-код на екрані. Натиснути кнопку "Далі". Знову зчитати QR-код в застосунку "Дія" та виконати інструкції, що будуть на екрані. Важливо: в застосунку “Дія” в меню “Дія.Підпис” необхідно активувати підпис.
5. Оновити сторінку, щоб переконатися, що заява успішно підписана. Навпроти неї мають з'явитися дата та час підписання.

Докладний порядок дій можна переглянути у відео.

Нагадуємо, що підтвердити вибір місця навчання можна кількома способами як в закладі освіти, так і віддалено. Детально про це читайте тут: https://bit.ly/454netH

Зверніть увагу: вступник має підтвердити вибір місця навчання самостійно, батьки не можуть зробити це замість нього, навіть якщо вступнику немає 18 років.