Новини

14 червня 2024
Триває внесення конкурсних пропозицій до ЄДЕБО
Заклади вищої та фахової передвищої освіти вже вносять конкурсні пропозиції (КП) до Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Такі пропозиції відображаються за посиланням:  https://vstup.edbo.gov.ua/offers/
Читати
13 червня 2024
ВСТУП-2024: як розрахувати конкурсний бал

Для розрахунку конкурсного бала скористайтеся калькулятором на нашому сайті: https://vstup.edbo.gov.ua/statistics/konkurs-calculator  

Читати
12 червня 2024
Про тимчасову відсутність доступу до ЄДЕБО у зв’язку з проведенням технічних робіт

У зв’язку з проведенням технічних робіт з підтримки ЄДЕБО у період з 09:00 15.06.2024 до 09:00 17.06.2024 МОЖЛИВА тимчасова відсутність доступу до ЄДЕБО.

Дякуємо за розуміння!

Читати
03 червня 2024
В ЄДЕБО реалізовано можливість формування довідки про здобувача освіти
Заклади освіти вже можуть створювати довідки про здобувача освіти за даними ЄДЕБО за формою, визначеною додатком 9 до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період. Відповідна можливість реалізована ДП “Інфоресурс” за участі МОН в базі сьогодні, 3 червня 2024 року.
Читати
23 травня 2024
У виписці про навчання з ЄДЕБО немає інформації: що робити?
До ДП «Інфоресурс» надходять звернення, що під час формування виписки з інформацією щодо документів про освіту та навчання особи на сайті ЄДЕБО (https://info.edbo.gov.ua/check-person/) у цьому документі не відображаються всі дані про здобуття освіти.
Читати
19 квітня 2024
Старт реєстрації на єдине фахове вступне випробування для вступу на бакалаврат
Сьогодні, 19 квітня, почалася реєстрація на єдине фахове вступне випробування для вступу на бакалаврат (БЄФВВ) з аграрних наук, економіки та управління. Вона триватиме до 30 квітня включно.
Читати
09 квітня 2024
Основні запитання-відповіді щодо єДокумента про освіту

 22 березня цього року в застосунку Дія запрацював новий сервіс єДокумент про освіту. Він інтегрований з Реєстром документів про освіту Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО).

 Ця новація викликала багато запитань, зокрема, чому певні освітні документи не відображаються в Дії або відображаються некоректно. Нижче наводимо відповіді на найпоширеніші запитання. Інформація підготовлена спільно фахівцями Мінцифри, МОН та ДП “Інфоресурс”.

Читати
29 лютого 2024
Про тимчасову відсутність доступу до сайтів info.edbo.gov.ua та inforesurs.gov.ua у зв’язку з проведенням регламентних робіт
У зв’язку з проведенням регламентних робіт доступ до сайтів info.edbo.gov.ua та inforesurs.gov.ua буде тимчасово відсутній 1-4 березня 2024 року.
Дякуємо за розуміння!
Читати
09 лютого 2024
Як дізнатися, які заклади освіти є в певному регіоні України

Щоб дізнатися, які заклади освіти розташовані в тому чи іншому регіоні України, скористайтеся сервісами ЄДЕБО – Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

На сайті https://info.edbo.gov.ua/ оберіть перший розділ “Реєстр суб'єктів освітньої діяльності” або одразу перейдіть за посиланням https://registry.edbo.gov.ua/ 

Читати
19 січня 2024
Про останні оновлення відкритих даних в ЄДЕБО
Станом на січень 2024 року фахівці ДП «Інфоресурс» провели низку важливих оновлень на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО).
Читати