Почалася реєстрація на співбесіди та творчі конкурси для вступників на бакалавра
03 липня 2024

Сьогодні, 3 липня, почалася реєстрація на вступні випробування (співбесіди та творчі конкурси) для майбутніх бакалаврів (магістрів медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямувань).


Вона триватиме до 10 липня – для вступу на бюджет чи контракт, а до 25 липня – лише на контракт. 


Реєстрація відбувається через електронний кабінет вступника, в модулі: «Реєстрація на вступне випробування (співбесіда, творчий конкурс, фахове випробування)».


Заяви на вступні випробування дають можливість взяти участь у співбесідах (виключно з пільгами) та творчих конкурсах, а після їхнього успішного проходження – подати заяви на вступ до ЗВО (з 19 липня). Для цього треба буде обрати інший модуль – «Подача заяв на вступ».


Зверніть увагу: заяви на вступні випробування НЕ є заявами на вступ. Це різні типи заяв. Тож якщо ви вступаєте за співбесідою або творчим конкурсом, вам треба подати обидва ці типи заяв в електронному кабінеті.


Важливо: щоб знайти код конкурсної пропозиції, скористайтеся пошуком конкурсних пропозицій за посиланням https://vstup.edbo.gov.ua/offers/ За заданими параметрами система відобразить вам всі наявні конкурсні пропозиції, в кожній з яких є код КП (третій рядок).


Докладний алгоритм реєстрації заяв на вступні випробування можна переглянути у відповідних інструкціях:

текстова

відео


Нагадуємо, що: 

  • спеціальності з творчим конкурсом можна переглянути в Додатку 1 до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0379-24#n14 

  • у цьому ж документі визначено, які категорії вступників мають право на вступ за співбесідою замість НМТ/ЗНО (Розділ VIII. Спеціальні умови участі у вступній кампанії). Для зручності використовуйте файл «Категорії спеціальних умов вступу та документи для їхнього підтвердження» в блоці «Інформаційні матеріали» розділу «Вища освіта» на сайті  https://vstup.edbo.gov.ua/ Коди категорій для вступу за співбесідою: 100, 101, 102, 103, 105, 107, 108.