Почалася реєстрація електронних кабінетів для більшості вступників
01 липня 2023
Сьогодні, 1 липня 2023 року, почався ключовий етап вступної кампанії – реєстрація електронних кабінетів для більшості вступників. Вона здійснюється на сайті: https://vstup.edbo.gov.ua/

Реєстрація стартувала для таких категорій вступників:
1. до закладів фахової передвищої освіти:
     ● на основі повної загальної середньої освіти (11-ти класів), диплома кваліфікованого робітника для здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра.
     Текстова інструкція: https://vstup.edbo.gov.ua/files/Instrukciya_EK_FPO_PZSO_2023.pdf
     Відеороз'яснення: https://youtu.be/56zaaXPW8ZQ
     Початок подання заяв: 10 липня

2. до закладів вищої освіти:
     ● на основі повної загальної середньої освіти (11-ти класів), дипломів фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста (НРК5) для здобуття ступеня бакалавра, молодшого бакалавра, магістра медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямувань.
     Текстова інструкція: https://vstup.edbo.gov.ua/files/Instrukciya_EK_VO_PZSO_NRK5_2023.pdf
     Відеороз'яснення: https://youtu.be/1JGuYjH-wEI
     Початок подання заяв: 19 липня

     ● на основі дипломів бакалавра, спеціаліста, магістра (НРК6, 7) для здобуття ступеня магістра.
     Початок подання заяв: 31 липня

3. до закладів професійної (професійно-технічної) освіти
     ● на основі базової середньої освіти (9-ти класів), повної загальної середньої освіти (11-ти класів) для здобуття рівня кваліфікованого робітника.
     Текстова інструкція: https://vstup.edbo.gov.ua/files/Instrukciya_EK_PTO_2023.pdf
     Відеороз'яснення: https://youtu.be/KMWYMigCBQU
     Початок подання заяв: 1 липня

Всі вступники до закладів фахової передвищої та вищої освіти мають реєструвати електронні кабінети та подавати електронні заяви (окрім невеликого винятку, визначеного Порядками прийому).

Водночас вступники до закладів професійної (професійно-технічної) освіти можуть подавати як електронні заяви через кабінет, так і паперові до закладу освіти (за власним бажанням). Онлайн вступ до профтехів цього року відбувається вперше і проходить в тестовому режимі.

Звертаємо увагу, що електронні кабінети працюватимуть до 30 листопада. Тобто зареєструвати кабінет можна як в окремо передбачений для цього період – до початку подання заяв, так і впродовж часу приймання заяв, визначеного за відповідними траєкторіями вступу.

Нагадуємо, що для вступників до закладів ФПО на основі базової середньої освіти (9-ти класів) реєстрація електронних кабінетів почалася 23 червня, а подання заяв – 30 червня.