Реєстр документів про освіту

У Реєстрі містяться відомості та дані про документи про освіту, виготовлені з 2000 року, крім інформації про випускників військових закладів вищої освіти та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, а також щодо дипломів про перепідготовку (молодших спеціалістів, спеціалістів), виданих до 2016 року, та дипломів докторів філософії (докторів мистецтва), виданих до 2022 року.
Інформація про випускників військових закладів вищої освіти та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти зберігається у цих закладах освіти або відповідних структурних підрозділах державних органів, яким підпорядковуються військові заклади вищої освіти або військові навчальні підрозділи. Інформація щодо дипломів про перепідготовку зберігається безпосередньо у закладах освіти, що їх видали.

Дані документа про освіту

Завантаження криптографічної бібліотеки..

Дані особи

Для зміни символів натисніть на зображення

Інформація на екрані відображається одразу. Виписка з накладеним КЕП (кваліфікованим електронним підписом) надсилається на адресу електронної пошти протягом трьох робочих днів.


Для пошуку документа в реєстрі заповніть необхідні поля. Поле, що відмічено зірочкою, є обов'язковим.
Поля «Прізвище», «Ім’я», «По батькові», «Серія» та «Номер» документа заповнюються згідно з їх написанням у документі.
Поля «Прізвище», «Ім’я», «По батькові» заповнюються українською мовою.
Поле «По батькові» не заповнюється у разі його відсутності у документі. Відсутність поля «По батькові», потрібно підтвердити, поставивши позначку у відповідне поле.
Перевіряйте коректність вказаної електронної пошти! Виписки не надходять на адреси електронної пошти, розміщені на ресурсах тих сервісів, до яких Інтернет-провайдерам України згідно із законодавством заборонено надавати доступ користувачам мережі Інтернет (наприклад, mail.ru, yandex.ru).
Дані, вказані при перевірці, передаються до пошукової системи в захищеному вигляді.