ВСТУП-2024: як розрахувати конкурсний бал
13 червня 2024

Для розрахунку конкурсного бала скористайтеся калькулятором на нашому сайті: https://vstup.edbo.gov.ua/statistics/konkurs-calculator  


У ньому можна розрахувати конкурсний бал для вступу на основі ПЗСО (11 класів) або НРК5 (молодший спеціаліст, молодший бакалавр, фаховий молодший бакалавр) за результатами НМТ/ЗНО.


Якщо ви вступаєте лише за підсумками тестування, то заповніть перші поля з балами вступних випробувань та коефіцієнтами до них для обраної спеціальності. Переглянути коефіцієнти можна в додатку 7 до Порядку прийому.


Важливо: для НМТ/ЗНО всіх років діють коефіцієнти 2024 року.


Якщо вступ на спеціальність передбачає творчий конкурс, то потрібно заповнити також поле “Вступне випробування 5” з відповідним коефіцієнтом з додатку 7.


Якщо ви вступаєте на основі НРК5 за напрямами аграрних наук, економіки та управління й складали або реєструвалися на БЄФВВ, то заповніть також поле “Вступне випробування 6”. Ваговий коефіцієнт БЄФВВ – 1.


Зверніть увагу на 3 останніх поля:


  • Сума додаткових балів – вкажіть, якщо маєте такі бали.
  • Регіональний коефіцієнт – змініть значення, якщо обраний вами ЗВО розташований у Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській областях (1,07) або в Дніпропетровській, Полтавській областях, а також Бучанському районі Київської області (1,04). 
  • Галузевий коефіцієнт – змініть значення на 1,02, якщо подаєте заяви з пріоритетностями 1 та 2 на спеціальності, яким надається особлива підтримка (додаток 6 до Порядку прийому).

2024 року передбачені такі додаткові бали:


  • 0-10 – за успішне закінчення у рік вступу підготовчих курсів ЗВО для вступу до нього на спеціальності, яким надається особлива підтримка (додаток 6);
  • 10 – призерам та переможцям чемпіонатів Європи та Світу з олімпійських видів спорту (зокрема серед школярів), всесвітньої Гімназіади, чемпіонатів України (з олімпійських видів спорту) під час вступу на спеціальності Середня освіта (Фізична культура) та Фізична культура і спорт.

Після заповнення необхідних полів натисніть кнопку “Розрахувати”. На екрані з'явиться ваш конкурсний бал.